Regały metalowe do domu

Metalowe regały – stabilne, mocne, niezawodne

Jak utrzymać porządek w pomieszczeniach gospodarczych, na strychach, w piwnicach czy biurach? Niezawodne będą regały metalowe. Producent takich mebli zazwyczaj kładzie nacisk na ich wytrzymałość, stabilność, odporność na wysokie i niskie temperatury. Są niezwykle praktyczne: mniejsze można stosować w domu, większe są stosowane w halach magazynowych. Jaki będzie najlepszy do twoich potrzeb?

 

Metalowe regały w magazynach

 

Magazyny kojarzą się nierozerwalnie z metalowymi regałami. Producenci starają się sprostać potrzebom każdej firmy, produkujące wyposażenie dostosowane do rodzaju towarów, które będą tam przechowywane. Nabywając regały metalowe firma powinna wziąć pod uwagę wielkość magazynu i swoje potrzeby, a także potrzeby pracowników, którzy powinni swobodnie poruszać się między regałami. Stabilność jest bardzo ważna: największe regały muszą udźwignąć tysiące kilogramów obciążenia, a od ich stabilności zależy bezpieczeństwo ludzi pracujących w firmie.

 

Regały do domu – gdzie się przydadzą?

 

Metalowe regały są mocne i trwałe. W odróżnieniu od drewnianych nie musimy martwić się o ich konserwację. Świetnie sprawdzają się w takich miejscach, jak piwnica czy garaż: posłużą jako schowek na wszelkiego rodzaju ciężkie narzędzia, akcesoria samochodowe, rowery i sprzęty turystyczne, słoiki z przetworami. Wybierając stabilne, solidnie wykonane metalowe regały możemy mieć pewność, że nie zachwieją nimi nawet bardzo ciężkie przedmioty. Można je też wykorzystać w ogrodzie czy na tarasie: modne są obecnie małe regały metalowe, na których możemy postawić ciężkie donice z kwiatami i stworzyć w ten sposób ciekawą, zieloną dekorację ogrodu.

 

Metalowe regały a styl industrialny

 

Regały metalowe nie są kojarzone z estetyką i designem, jednak popularność tych mebli wzrosła dzięki modzie na styl industrialny w pomieszczeniach. Obecnie wiele mebli jest tworzonych w duchu surowego, fabrycznego stylu, więc proste, metalowe regały mogą się świetnie sprawdzić w nowoczesnych, loftowych pomieszczeniach. Jeśli chcesz, aby zyskały innego charakteru, możesz je przemalować i dostosować do kolorystyki swojego wnętrza. Ciekawym fenomenem jest pojawianie się metalowych regałów w ofercie drogich sklepów meblowych – obserwując trendy wnętrzarskie można spostrzec, że jest to nowa moda, szturmem podbijają nasze kuchnie, łazienki i salony. To dobra wiadomość dla wszystkich osób, ceniących funkcjonalność i niezawodność mebli domowych

Dodaj komentarz